A Muntagna Di Libri A Piu Alta Di U Mondu
Rocio Bonilla
français | 19-02-2026 | 48 pages
9782824114842
Livre
14,00
Disponibilité
Disponible sur commande
Brève description / annotation
Lucca bramava di vulà più chì tuttu ma u so sonniu paria impussibule à realizà. Fintantu chì a so mamma li mittessi un libru in manu.
Détails
| Code EAN : | 9782824114842 |
| Editeur : | Albiana |
| Traduit par : | Stephanie Padovani |
| Date de publication : | 19-02-2026 |
| Format : | Livre |
| Langue(s) : | français |
| Hauteur : | 295 mm |
| Largeur : | 220 mm |
| Epaisseur : | 10 mm |
| Poids : | 573 gr |
| Stock : | Disponible sur commande |
| Nombre de pages : | 48 |