12,00
Disponibilité
Disponible sur commande
Brève description / annotation
Ghjustinu campa in Monte Chietu induve e case sò tutte listesse, i giardini è i tetti sò tutti listessi è ùn si passa mai nunda. Ma in Monte Chietu campanu dinù u signore SGRUNT, chì forse hè statu un piratu, è Peldiferru, chì forse hè un cowboy. Po ci sò Smilzu, Tozzu è Chjocca, chì frastornanu sempre à Ghjustinu, è ci hè u misteru di i 13 misgi spariti.Ma intantu, ùn si passa mai nunda in Monte Chietu...
Détails
| Code EAN : | 9782824114866 |
| Editeur : | Albiana |
| Traduit par : | Titto Limongi |
| Date de publication : | 19-02-2026 |
| Format : | Livre |
| Langue(s) : | français |
| Hauteur : | 235 mm |
| Largeur : | 165 mm |
| Epaisseur : | 5 mm |
| Poids : | 169 gr |
| Stock : | Disponible sur commande |
| Nombre de pages : | 64 |